Дата: 21 грудня 2019 о 07:18, Оновлено 16 березня 2021 о 08:54
Автор: Чухрай О. М.

25 лютого до 150-річчя від дня народження української поетеси, драматурга Лесі Українки разом із учнями третього класу та вчителем Гобою Ніною Павлівною читали  вірші Лесі Українки.

До Міжнародного дня рідної мови з читачами Кульчинківської шкільної бібліотеки провели вікторину "Ніжна мова калинова - знань нових міцна основа"

2 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек в Кульчинківські шкільній бібліотеці був проведений захід "Бібліотека моєї мрії". Всі бажаючі читачі могли написати свої побажання та залишити їх у "Скриньці читацьких побажань"

Що робити, якщо всі розважальні заклади тимчасово зачинені, а вдома нічим зайнятися? Щоб карантин проходив цікаво та корисно, я підготувала добірку цікавих книг.

«Клуб червоних кедів» - Ана Пунсет

Ця книжка іспанської письменниці Ани Пунсет — перша в серії «Клуб червоних кедів». Четверо подруг-семикласниць вирішують створити свій клуб — з власними правилами і знаковими для них червоними кедами, які обіцяють носити повсякчас. Одна з дівчат, на жаль, змушена переїхати з родиною до Німеччини, і подруги неймовірно сумують за нею. Раптом з’являється нагода відвідати її в Берліні, взявши участь у конкурсі. Кому дістанеться перемога: Клубу червоних кедів чи касті Модних? На які капості здатна лідерка Модних, щоб добитися свого — читайте в цій захопливій підлітковій повісті.

Клуб червоних кедів. Подруги forever! Пунсет Ана купити у ВСЛ

«Супер літо» - Ґрьонтведт Ніна Елізабет

Уда знову повертається, з новим щоденником і новими історіями про своє суперліті. Дівчинка подорослішала - і неї тепер дуже багато справ: випускний в молодшій школі, шкільна закоханість, канікули в літньому таборі, пригоди і ... ще одна закоханість? Сторінки щоденника швидко заповнюються: Уда записує туди свої сумніви і переконується, що щасливі і нещасливі моменти в житті завжди стоять поруч.

Суперліто Ґрьонтведт Ніна Елізабет купити у ВСЛ

«Королева часу» - Наталія Щерба

Овіяна цифровим вітром, оповита чарами — зимова казка від автора «Часодіїв» Наталії Щерби! Ох, і пощастило дітям із часодійного світу! Вранці, напередодні Нового року, вони відзначають ще одне свято — День подарунка під подушкою, причому подарунки їм приносить сам Час! Та іноді все відбувається не так, як уявлялося. Фелікс, Оллі й Том впевнені, що Час щось переплутав і вони отримали геть не ті подарунки, на які заслужили. Проте, може, помилки ще можна виправити? Поки б’є годинник на старій вежі, можливо все — добрі чудеса і зле чаклунство, здійснення недосяжної мрії та крах усіх надій... Тільки б устигнути до дванадцятого удару!

«Шкарпеткожери» -Павел Шрут

Якщо у вас «випадково» загубилася одна шкарпетка - можете не гаяти часу, марно шукаючи її по всіх закутках. Гадаєте, що вона просто загубилася десь серед випраних речей? Чи, можливо, вітер ненаКнига Королева часу Наталія Щерба купити в Україні • Видавничий ...роком зірвав її із сушильної мотузки? Може, й так...

Проте найчастіше за цим стоять… шкарпеткожери! Ці таємничі істоти живуть у кожній оселі й завжди цуплять та їдять лише одну шкарпетку з пари. Ви заінтриговані? Тоді мерщій розгортайте книгу, адже з неї ви дізнаєтеся про шкарпеткожерів усе, «про що хотіли б знати, але не наважувалися спитати»!

БАЖАЄМО ГАРНО ПРОВЕСТИ ЧАС

БУДБТЕ ЗДОРОВІ!