Рішення 37 сесії Красилівської ради про зміну назви Кульчинківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 18 вересня 2023 о 11:08, Оновлено 18 вересня 2023 о 11:11
Автор: Вовк Д. Ю.

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

тридцять сьомої чергової сесії міської ради восьмого скликання

14.07.2023                               Красилів                                      №8

Про зміну назв закладів

загальної середньої освіти

Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”, ст.9, 11 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про освіту”, ст. 32, 35 Закону України “Про повну загальну середню освіту” з метою приведення у відповідність назв закладів загальної середньої освіти громади до вимог діючих нормативно - правових актів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву закладу загальної середньої освіти Кульчинківська загальноосвітня школа I-II ступенів Красилівської міської ради Хмельницької області на Кульчинківська гімназія Красилівської міської ради Хмельницької області.

2. Змінити назву закладу загальної середньої освіти Заставківська загальноосвітня школа I-II ступенів Красилівської міської ради Хмельницької області на Заставківська гімназія Красилівської міської ради Хмельницької області.

3. Змінити назву закладу загальної середньої освіти Слобідко-Красилівська загальноосвітня школа I-II ступенів Красилівської міської ради Хмельницької області на Слобідко-Красилівська гімназія Красилівської міської ради Хмельницької області.

4. Відділу освіти, молоді та спорту міської ради затвердити установчі документи вищезазначених закладів загальної середньої освіти та забезпечити подання відповідних документів для державної реєстрації змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на секретаря міської ради Ірину МОРОЗОВИЧ та відділ освіти, молоді та спорту міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Красилівської міської ради з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                      Ніла ОСТРОВСЬКА